• Współpracujemy z wydawnictwem WSIP

• Kształcenie zawodowe w zawodzie Technik Informatyk

18 grudnia 2023r. mieliśmy przyjemność gościć u siebie w placówce Panią

Weronikę Chacz z Wydawnictwa Szkolnego i Pedagogicznego S.A. - asystenta ds. Wsparcia Pionu Sprzedaży.

Pani Weronika obserwowała zajęcia praktyczne klasy 1TI prowadzone przez nauczycielkę Magdalenę Grabowską.

Przedstawienie działań:

1. Obserwacja lekcji (45 min.) – zauważenie, jak taka lekcja wygląda, jak jest przedstawiony temat lekcji, z czego korzystają nauczyciele i jak reagują uczniowie.
            2. Pod koniec lekcji przekazanie uczniom ankiety – możliwość wypełnienia online po zeskanowaniu kodu QR, czas wypełnienia ok. 5 minut.
            3. Rozmowa z nauczycielem (15 min.) – poznanie realnych i aktualnych potrzeb związanych z nauczaniem kwalifikacji INF.02

Bardzo dziękujemy za mozliwość wypowiedzenia się w kwestii materiałów, z ktorych juz pracujemy i odniesienie się do każdej dygresji. Z niecierpliwością oczekujemy na nowości od wydawnictwa.

• Świąteczny klimat wycieczki do stolicy.

Klasy 2TI, 1TI, 3TI, 4TAK, 3TKTR wraz z Paniami Magdaleną Grabowską oraz Małgorzatą Kisiel wybrały się 21 grudnia 2023r. na wycieczkę do Warszawy. Zwiedziliśmy Stadion Narodowy trasą "Piłkarskie emocje" oraz mieliśmy możliwość zajrzeć do stacji dowodzenia. Jako rozrywkę nr 1 możemy oznaczyć Park Trampolin AIRO w Galerii na Łopuszańskiej. Polecamy serdecznie te miejsca. Nie mogliśmy będąc w stolicy, pominąć iluminacji świetlnych na Starówce. Spacerowaliśmy uliczkami otoczeni blaskiem ciepłego światła. Pomimo pochmurnego dnia i kapiącego deszczu, spędziliśmy wspaniałe chwile razem. Uczestnikami wycieczki była młodzież z różnych klas, co jeszcze bardziej sprzyjało wzajemnej integracji.

Dziękujemy za organizację Pani Martynie Kaczmarczyk z biura podróży Dzieciuchowo Travel.