• Daria, jesteśmy z Ciebie dumni!

• Gratulacje! Sukces uczennicy naszej szkoły Daria Młotkowska uczennica klasy 2 TAK reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy U15 i U17- GIRLS U15 64 KG . Startowała 22 sierpnia w kategorii wagowej 64- U15, gdzie pobiła swój rekord życiowy w rwaniu 65 kg. Podejścia ukończyła z wynikiem dwuboju 143kg, dzięki czemu wybiła się z 12 na 7 miejsce

Wielkie brawa i gratulacje!

Życzymy dalszych sukcesów!

Daria, jesteśmy z Ciebie dumni!

• Ale akcja;)

• Wakacje wakacjami, a szkoła pracuje - dla Was drodzy uczniowie:)

Dziewiętnastego sierpnia, dyrektor szkoły Konrad Zysk, odbył wyjątkowo owocną rozmowę w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów z Panem Ministrem Adamem Andruszkiewiczem ( Sekretarzem Stanu w KPRM) oraz Zastępcą Dyrektora w Departamencie Rozwiązań Innowacyjnych, Panią Anną Marią Białą. Spotkanie dotyczyło długofalowej wspołpracy z ww instytucją, a także Patronatu Honorowego Ministra Adama Andruszkiewicza nad uroczystością ,,50 - lecia" szkoły oraz ,,60 - lecia" szkolnictwa zawodowego w Makowie Mazowieckim. Podsumowując :) Przyjrzyjcie się Pani ze zdjęcia ( Iskra nie kobieta) - będziemy się często widywać - i super:)

• Listy nieprzyjętych

• Nieprzyjęci!!!

Od jutra - 3 sierpnia, rekrutacja uzupełniająca elektroniczna!!! W dniach 3 - 5 sierpnia składanie wniosków. Wydrukowany, podpisany wniosek dostarczamy do szkoły. W szkole uzyskacie niezbędną pomoc. Nie martwcie się - POWODZENIA!

• Takie rzeczy:)

• Uczniowie Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii, stworzyli aplikację Makowa Mazowieckiego. Głównymi patronami projektu byli Starosta Makowski Pan Zbigniew Roman Deptuła, Dyrektor Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej Pan Konrad Zysk oraz właściciel firmy NetBis Pan Jacek Brzostek. Dziękujemy za zaufanie, pomoc i wsparcie. Jesteście FANTASTYCZNI ;)

• Nie tak miało być :(

•  Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu,osiada cicho na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.  Haruki Murakami

Z głębokim żalem i smutkiem przyjeliśmy wiadomość o śmierci naszego ucznia Mateusza Kukawki z klasy 2RA.

Jesteśmy bardzo poruszeni tym smutnym wydarzeniem. To wielka strata dla całej społeczności szkolnej. Mateusza pamiętać będziemy jako zdolnego ucznia, wspaniałego przyjaciela, dobrego kolegę. Był życzliwym, pełnym energiii zawsze uśmiechniętym młodym człowiekiem. Nie znajdujemy słów by wyrazić swój ból, smutek i pustkę jaką odczuwamy po stracie.

Rodzinie, Przyjaciołom, znajomym i wszystkim najbliższym składamy wyrazy współczucia i  szczere kondolencje.

• Koniec na ten rok:)

• Rok szkolny 2020/2021 był wyjątkowy. Trudny a zarazem fascynujący. Obfitował w wiele fantastycznych wydarzeń. Uczniowie i nauczyciele realizowali innowacyjne projekty, nie zabrakło spektakularnych sukcesów. Pomimo zdalnego nauczania  uczniowie spisali się na medal. Teraz nadszedł czas na zasłużony wypoczynek.

• Reintegracja w najlepszym wydaniu:)

• Po długiej i uciążliwej nieobecności w szkole, trudach zdalnego nauczania i braku kontaktu z rówieśnikami - nadrabiamy. Ostatnie dni przed kolejnym rozstaniem spędzaliśmy wspólnie. Bawiliśmy się wyśmienicie:)

• Mamy To !!!!

• Ogólnopolska Olimpiada ,,Zwolnieni z teorii" - My wśród laureatów!!! Brązowy Wilk w naszych rękach. Tysiące projektów w całej Polsce. Nasi uczniowie w setce najlepszych. Dziękujemy partnerom projektu ,,Chillout Zone" - bez Was nie byłoby to możliwe. Szczególne podziękowania dla Starosty Makowskiego Pana Zbigniewa Romana Deptuły oraz Dyrektora Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim Pana Konrada Zyska.

Dziękujemy również:

- Centrum Dialogu Kulturowego ,, Dom Wesołka"

- Gospodzie ,, Pazibroda"

- SL - TRANS Sylwia Lalak

- Kwiaciarni Szafirek Iwona Krupińska

- MDK w Makowie Mazowieckim

- NETbis

- Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim

- Pracowni Makijażu - Klaudia Reczek